DOPRAVA – Slovenská pošta

Vyhľadávame a inzerujeme najvýhodnejšej ponuky produktov. Nemusíte sa preto obávať poštovného ani u objednávok v nižšej hodnote. Tovar vám doručí štátny podnik Slovenská pošta a to priamo do vašej schránky alebo Zásilkovna do siete odběných miest najbližšie k Vášmu bydlisku.

Doba dodania

  • Doba dodania je uvedená u každého produktu a pohybuje sa v rozmedzí 10-40 pracovných dní.
  • Zásielka je doručená (uložená na vyzdvihnutie) zákazníkovi Slovenskou poštou, občas to pracovník Slovenskej pošty necháva na pošte a je nutné si preto kontrolovať schránku. Väčšia balíčky vám doručí expedičné služba DHL.
  • V prípade poškodenia obalu trvajte na prekontrolovanie obsahu zásielky s pracovníkom Slovenskej pošty a spíšte protokol
  • V prípade straty zásielky pri preprave zasielame na svoje náklady zákazníkovi tovar nový, v tomto prípade je potrebné počítať s predĺžením dodacej lehoty
  • V období sviatkov si vyhradzujeme predĺžiť garanciu vrátenia peňazí.

PLATBA

Bankovým prevodom

Ako uhradiť objednávku pri platbe vopred

  1. Po prijatí objednávky vám zašleme potvrdzovací email so zhrnutím objednaného tovaru, kde si môžete skontrolovať vaše doručovacie údaje. V tomto emaile takisto nájdete pokyny k platbe. Číslo objednávky je variabilným symbolom pre platbu a na základe variabilného symbolu dochádza k automatickému párovanie platieb v našom systéme, snažte sa prosím uviesť do variabilného symbolu (VS) správne číslo objednávky.
  2. Po prijatí platby na náš účet dôjde k expedícii vašej objednávky. Číslo účtu a dôležité pokyny pre platbu nájdete nižšie:
    Číslo bankového účtu: SK93 8330 0000 0028 0181 7132

IBAN: SK93 8330 0000 0028 0181 7132

Variabilní symbol = Číslo vašej objednávky

Platba kartou

  1. Ihneď po zvolení možnosti “Online kartou” budete presmerovaný do platobnej brány, kde rovno zaplatíte.